Konkurs na stypendium naukowe dla doktoranta

Nowe kompozytowe materiały katodowe do zastosowania w ogniwach paliwowych

Spotkanie z firmą Selvita

Wykład pt. How do we approach to drug discovery. Selvita's case study.

Dzień z Grupą Azoty - jak dać się odkryć w gąszczu kandydatów!

GRUPA AZOTY - największy koncern chemiczny w Polsce i jedna z kluczowych grup kapitałowych w Europie zaprasza na wykład i warsztat, podczas którego dowiesz się jak dać się odkryć w gąszczu kandydatów!

Program Mobilności Studentów i Doktorantów MOST

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci, zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który rozpoczyna niebawem kolejną edycję, umożliwiającą wyjazd w roku akademickim 2018/2019. Program MOST, oferujący wymianę studentów i doktorantów polskich uczelni, funkcjonuje od 1999 r. i w swoich założeniach nawiązuje do europejskiego systemu kształcenia w ramach Programu ERASMUS.

Stypendium naukowe - OPUS 12

Grupa Nanostrukturalnych Materiałów poszukuje doktoranta do pracy w projekcie OPUS 12 pt. „Nanostrukturalne anodowe TiO2 i WO3 modyfikowane/domieszkowane tlenkami metali przejściowych jako fotoanody do zastosowań elektrokatalitycznych i sensorycznych”.