Wizyta w oddziale firmy WESSLING Polska sp. z o. o.

Biuro Karier i Promocji Wydziału Chemii UJ zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu z pracodawcą. Spotkanie odbędzie się w krakowskim oddziale firmy przy ul. Bobrzyńskiego 14 w dniu 25 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00.

Program Mobilności Studentów i Doktorantów MOST

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci, zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który rozpoczyna niebawem kolejną edycję, umożliwiającą wyjazd w roku akademickim 2018/2019. Program MOST, oferujący wymianę studentów i doktorantów polskich uczelni, funkcjonuje od 1999 r. i w swoich założeniach nawiązuje do europejskiego systemu kształcenia w ramach Programu ERASMUS.

Zostań AMBASADOREM GRUPY AZOTY

„Ambasador Marki Grupa Azoty” – to nowy program, który ma zainteresować środowiska akademickie budowaniem kariery zawodowej w Grupie Azoty. Pilotaż programu rusza w marcu br. i jest adresowany do studentów II i III roku.

SONATA 12

Zespół Kinetyki Reakcji Heterogenicznych poszukuje studenta do pracy w roli wykonawcy w projekcie SONATA 12 2016/23/D/ST5/00451

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji

Bezpłatne warsztaty, kursy i wizyty studyjne podnoszące kompetencje niezbędne na rynku pracy

Uwaga licencjaci kierunku CHEMIA !

Przynajmniej 3 dni przed egzaminem licencjackim należy złożyć w Dziekanacie

Po złożeniu dokumentów zostanie naliczona opłata za dyplom - 60 zł za dyplom + 40 zł za każdy odpis w języku obcym - nr konta jest indywidualny dla każdego studenta. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres: jurek@chemia.uj.edu.pl lub przynieść wydrukowane.

Dwa tygodnie przed egzaminem magisterskim należy złożyć w Dziekanacie:

Kraków 2017 (na dole teczki)

Uwaga: Jeżeli ktoś nie złożył podania o wydanie odpisu dyplomu w języku obcym wraz z pozostałymi dokumentami, może ubiegać się o wydanie takiego odpisu jeszcze tylko przez 30 dni po obronie.