12 czerwca 2018 - Seminarium Wydziałowe

Prof. Henry F. Schaefer III University of Georgia, USA
“The World Views of Great Scientists”

Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej

Vivat Academia, vivant professores!

Chemia i Ochrona środowiska na Wydziale Chemii UJ to najlepsze kierunki w swych kategoriach w Polsce! Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski uznano za najlepsze uczelnie w rankingu Szkół Wyższych miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy”.

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa:

International Symposium on Energy and Environmental Photocatalytic Materials (EEPM3), 15-19.05.2018, Wydział Chemii UJ, Kraków, Polska
W dniach 15-19 maja 2018 roku na Wydziale Chemii odbędzie się konferencja poświęcona materiałom fotokatalitycznym. W ramach konferencji wygłoszonych zostanie ponad 60 wykładów o tematyce z zakresu konwersji energii słonecznej, jej magazynowania, ochrony środowiska, czystych technologii i zrównoważonych procesów chemicznych, z naciskiem na reakcje fotokatalityczne i fotoelektrokatalityczne.

Święto Uniwersytetu
Wydział Chemii

12 maja 2018 r.
Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Chemii UJ przy ul. Gronostajowej 2.

Władze Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na wydarzenia organizowane w ramach obchodów Święta Uniwersytetu.