III Międzynarodowa Konferencja Naukowa:

International Symposium on Energy and Environmental Photocatalytic Materials (EEPM3), 15-19.05.2018, Wydział Chemii UJ, Kraków, Polska
W dniach 15-19 maja 2018 roku na Wydziale Chemii odbędzie się konferencja poświęcona materiałom fotokatalitycznym. W ramach konferencji wygłoszonych zostanie ponad 60 wykładów o tematyce z zakresu konwersji energii słonecznej, jej magazynowania, ochrony środowiska, czystych technologii i zrównoważonych procesów chemicznych, z naciskiem na reakcje fotokatalityczne i fotoelektrokatalityczne.

Święto Uniwersytetu
Wydział Chemii

12 maja 2018 r.
Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Chemii UJ przy ul. Gronostajowej 2.

Władze Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na wydarzenia organizowane w ramach obchodów Święta Uniwersytetu.

Sukces studentki Wydziału Chemii UJ w 11 Mistrzostwach Europy w szermierce, Erewań, 15-19 kwietnia 2018.

Pani Karolina Mrochem - studentka pierwszego roku studiów magisterskich na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, wspólnie z koleżankami, wywalczyła brązowy medal w turnieju drużynowym w szpadzie kobiet w czasie Mistrzostw Europy w stolicy Armenii.

25.04.2018
Polskie Towarzystwo Chemiczne oddział w Krakowie

zaprasza na posiedzenie naukowe oraz wykład:
dr Janusza M. Dąbrowskiego

Wydział Chemii UJ członkiem konsorcjum „PolStorEn”