Sekretariat ds. Ogólnych

mgr Agnieszka Sobejko
starszy referent administracyjny
tel.:12 686 2770
pokój nr C0-03
e-mail: sobejko@chemia.uj.edu.pl

mgr Dorota Sagan
referent administracyjny
tel.:12 686 2770
pokój nr C0-03
e-mail:sagand@chemia.uj.edu.pl

mgr inż. Bogdan Birczyński
samodzielny referent administracyjny
tel.:12 686 2768
pokój nr C0-14
e-mail: birczynb@chemia.uj.edu.pl

mgr Agnieszka Droździk
samodzielny referent administracyjny
tel.:12 686 2769
pokój nr C0-14
e-mail:duda@chemia.uj.edu.pl

mgr Marta Stachowska-Windak
specjalista ds. administracyjnych
tel.:12 686 2767
pokój nr C0-06
e-mail: stachows@chemia.uj.edu.pl

 

Sekcja Finansowa

mgr Agnieszka Barańska
specjalista ds. finansowych
tel.:12 686 2764
pokój nr C0-04
e-mail:abaransk@chemia.uj.edu.pl

mgr Iwona Bieda-Franas
główny specjalista ds. finansowych
tel.:12 686 2765
pokój nr C0-04
e-mail:bieda@chemia.uj.edu.pl    

mgr Iwona Dybich
specjalista ds. finansowych
tel.:12 686 2762
pokój nr C0-04
e-mail:dybich@chemia.uj.edu.pl

mgr Katarzyna Kaiser
samodzielny referent administracyjny
tel.:12 686 2761
pokój nr C0-04
e-mail:kaiser@chemia.uj.edu.pl

mgr Eliza Morzyniec
specjalista ds. finansowych
tel.:12 686 2763
pokój nr C0-04
e-mail:morzynie@chemia.uj.edu.pl

Dziekanat ds. Studenckich

mgr Małgorzata Gierczak
główny spec. ds. administracyjnych
tel.:12 686 2758
pokój D0-03
e-mail:gierczak@chemia.uj.edu.pl

mgr inż. Anna Grabska
specjalista ds.administracyjnych
tel.:12 686 2757
pokój nr D0-03
e-mail:grabska@chemia.uj.edu.pl   

mgr Monika Jurek
specjalista ds.administracyjnych
tel.:12 686 2756
pokój nr D0-03
e-mail:jurek@chemia.uj.edu.pl

mgr inż. Agata Kozioł
specjalista ds.administracyjnych
tel.:12 686 2766
pokój nr C0-06
e-mail:koziol@chemia.uj.edu.pl    

mgr inż. Anna Pocztorenko
specjalista ds.administracyjnych
tel.:12 686 2755
pokój nr D0-03
e-mail:pocztore@chemia.uj.edu.pl

Elżbieta Zembala
specjalista ds.administracyjnych
tel.:12 686 2754
pokój nr D0-03
e-mail:zembala@chemia.uj.edu.pl