Sukces studentki Wydziału Chemii UJ w 11 Mistrzostwach Europy w szermierce, Erewań, 15-19 kwietnia 2018.

Sukces studentki Wydziału Chemii UJ  w 11 Mistrzostwach Europy w szermierce, Erewań, 15-19 kwietnia 2018.

Pani Karolina Mrochem - studentka pierwszego roku studiów magisterskich na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, wspólnie z koleżankami, wywalczyła brązowy medal w turnieju drużynowym w szpadzie kobiet w czasie Mistrzostw Europy w stolicy Armenii.

Pani Karolina jest zawodniczką klubu AZS AWF Katowice i została powołana do reprezentacji narodowej na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Z powodzeniem łączy swoje sportowe pasje i liczne wyjazdy na zawody w kraju i zagranicą ze studiami na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Pani Karolinie wielu dalszych sukcesów!

ARL