Wydarzenia

Podczas XII Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018 Uniwersytet Jagielloński zdobył pięć medali, w tym trzy przyznane zostały wynalazkom opracowanym przez naukowców z Wydziału Chemii UJ.
więcej o Medale dla pracowników Wydziału Chemii UJ na Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji Intarg 2018

28 czerwca 2018 - Seminarium Wydziałowe

więcej o 28 czerwca 2018 - Seminarium Wydziałowe

12 czerwca 2018 - Seminarium Wydziałowe

Prof. Henry F. Schaefer III University of Georgia, USA
“The World Views of Great Scientists”
więcej o 12 czerwca 2018 - Seminarium Wydziałowe

Vivat Academia, vivant professores!

Chemia i Ochrona środowiska na Wydziale Chemii UJ to najlepsze kierunki w swych kategoriach w Polsce! Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski uznano za najlepsze uczelnie w rankingu Szkół Wyższych miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy”.
więcej o Vivat Academia, vivant professores!

III Międzynarodowa Konferencja Naukowa:

International Symposium on Energy and Environmental Photocatalytic Materials (EEPM3), 15-19.05.2018, Wydział Chemii UJ, Kraków, Polska
W dniach 15-19 maja 2018 roku na Wydziale Chemii odbędzie się konferencja poświęcona materiałom fotokatalitycznym. W ramach konferencji wygłoszonych zostanie ponad 60 wykładów o tematyce z zakresu konwersji energii słonecznej, jej magazynowania, ochrony środowiska, czystych technologii i zrównoważonych procesów chemicznych, z naciskiem na reakcje fotokatalityczne i fotoelektrokatalityczne.
więcej o III Międzynarodowa Konferencja Naukowa: