INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIGO 2018/2019

NA WYDZIALE CHEMII UJ DLA STUDENTÓW I ROKU
Dla kierunków: chemia, chemia medyczna i ochrona środowiska
2 października 2018 roku (wtorek) godz. 9:00 sala audytoryjna Wydziału Chemii (A0-01) parter
więcej o INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIGO 2018/2019

Uniwersytet Młodego Odkrywcy

Warsztaty z chemii prowadzone na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego
więcej o Uniwersytet Młodego Odkrywcy

Wydział Chemii UJ z kategorią A+

Na mocy decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskał kategorię naukową A+
więcej o Wydział Chemii UJ z kategorią A+

Podczas XII Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018 Uniwersytet Jagielloński zdobył pięć medali, w tym trzy przyznane zostały wynalazkom opracowanym przez naukowców z Wydziału Chemii UJ.
więcej o Medale dla pracowników Wydziału Chemii UJ na Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji Intarg 2018

Vivat Academia, vivant professores!

Chemia i Ochrona środowiska na Wydziale Chemii UJ to najlepsze kierunki w swych kategoriach w Polsce! Uniwersytet Jagielloński i Uniwersytet Warszawski uznano za najlepsze uczelnie w rankingu Szkół Wyższych miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy”.
więcej o Vivat Academia, vivant professores!